Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Co na posadzkę? Rodzaje desek oraz paneli

Deska barlinecka jest wysokiej klasy posadzką złożoną z trzech pokładów. Jest ona w pełni wykonana z drewna oraz nie poddana żadnym przeróbką. W jej produkcji scalono łatwość montażu z walorami estetycznymi. Deska jest odporna na wszelkie odkształcenia oraz defekty mechaniczne, co zapewnia izolacje akustyczną oraz termiczną. Duża zaleta tego rodzaju podłogi jest jej stu procentowa ekologiczność.

Można ją wykorzystywać w pokojach dziecinnych oraz sypialniach. Prócz sztampowej trzy warstwowej techniki, materiał posiada również siedem warstw lakieru. W pierwszej kolejności lakiery gruntujące, a później akrylowe podkłady aż po lakier nawierzchniowy utwardzony poprzez promienie UV. Wszystkie trzy warstwy tej podłogi są wykonane z drzewa.

Dwie pierwsze z drzewa iglastego, a kolejna jest zależna od życzenia kontrahenta. Jesteśmy w stanie nawet zamówić panele podłogowe całkiem surowe oraz sami je oporządzić – przetestuj panele podłogowe Kalisz. Po paru latach użytkowania podłogę możemy rozebrać oraz poddać szlifowaniu, potem wystarczy ją polakierować aby znowuż zdobyć wysokiej klasy deskę barlinecką. Kiedy zdecydujemy się na podłogę z deski barlineckiej czeka nas kilka istotnych wyborów. Po pierwsze powinniśmy wybrać klasę drewna z jakiej podłoga będzie wykonana. Klasy fundamentalne to rustic, exclusive, natur, selekt i family. Kolejne typy różnią się kontrastem, rozmiarem sęków oraz kolorystyką. W następnej kolejności czeka nas wybór pomiędzy deską trzylamelową, a deską jednolamelową.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz