Kilka najpopularniejszych odkurzaczy bezprzewodowych

Odkurzacz bezprzewodowy to nowoczesne akcesorium do sprzątania, które nie wymaga podłączenia do źródła zasilania. Działa na zasilaniu bateryjnym. Taki odkurzacz bez problemu radzi sobie z usuwaniem brudu i kurzu na otwartych przestrzeniach, pracuje znacznie ciszej niż analog przewodowy. Czy ta technika ma jakieś wady? A jak wybrać optymalny model? Spróbujmy dowiedzieć się, co musisz wiedzieć przed zakupem bezprzewodowego odkurzacza.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze odkurzacza bezprzewodowego. Aby nie żałować wyboru bezprzewodowego odkurzacza, musisz przeanalizować główne kryteria wyboru. Musisz zwrócić uwagę na prawie wszystko, co znajduje odzwierciedlenie w parametrach technicznych urządzenia. Co więcej, przeczytaj wcześniej instrukcje użytkowania od producenta: często odzwierciedlają one oczywiste niuanse urządzenia. Jednak te siedem parametrów ma szczególne znaczenie przy wyborze bezprzewodowego odkurzacza do domu.

Parametry, które weź pod uwagę z odkurzaczem bezprzewodowym Dyson

 1. Moc ssania – nie mniej niż 350 W;
 2. Filtracja powinna składać się z 2-8 stopni;
 3. Objętość pojemnika na kurz jest mierzona w litrach i zależy od tego, jak często jesteś gotowy do czyszczenia po zbiorach;
 4. Rodzaj akumulatora dzieli się na niklowo-metalowo-wodorkowy i litowo-jonowy;
 5. Im niższy poziom hałasu w Dyson, tym łatwiej będzie korzystać z odkurzacza w domu, niezależnie od pory dnia;
 6. Waga urządzenia Dyson jest uważana za wygodną przy 1,5 kilograma;
 7. Zaopatrzenie się w kilka dodatkowych nasadek do pędzli byłoby dużym plusem.

Najlepsi producenci bezprzewodowych odkurzaczy do domu

Kupując należy zwrócić uwagę na firmę, ponieważ to ona opracowuje model i monitoruje jakość użytych materiałów. Musi być również zgodna z nowoczesnymi standardami technologicznymi. Nawiasem mówiąc, miejsce montażu nie jest tak ważne: może być w Chinach lub w dowolnym innym wschodnim kraju, najważniejsze jest w oficjalnej fabryce marki. Pięć najbardziej niezawodnych, które pracują tylko we własnych fabrykach, to:

 1. Xiaomi to chińska firma założona w 2010 roku i zajmująca trzecie miejsce na świecie pod względem produkcji smartfonów;
 2. Dyson – angielski producent sprzętu AGD, który wszedł na rynek w 1991 roku;
 3. REDMOND – krajowa marka zajmująca się rozwojem i montażem sprzętu;
 4. Philips – holenderska międzynarodowa firma, która produkuje również sprzęt AGD;
 5. Tefal – francuski producent sprzętu AGD i sztućców;
 6. Kitfort – młoda, ale ambitna rosyjska marka sprzętu AGD i kuchni z chińskim montażem;
 7. Bosch to niemiecki dostawca elektroniki i technologii, który zajmuje pierwsze miejsce pod względem obrotów zarówno w Europie, jak i na świecie.

Najlepsze tanie odkurzacze bezprzewodowe

Istnieje stereotyp, że nowoczesna technologia działająca bez połączenia sieciowego jest droga. Istnieje jednak kilka modeli odkurzaczy bezprzewodowych, które w pełni spełniają wymagania techniczne i mają odpowiednią cenę. Warto się im bliżej przyjrzeć, jeśli nie sprzątasz zbyt często.

Odkurzacz Dyson zapewnia czyszczenie chemiczne w krótkim czasie. Odkurza kurz dzięki akumulatorowi litowo-jonowemu, który wystarcza na pół godziny ciągłej pracy. Z kolei ładowanie baterii zajmuje około pięciu godzin. Podczas pracy odkurzacz generuje hałas dochodzący do 80 dB, a to całkiem sporo. Ale niska cena i dobra jakość czyszczenia Dyson w pełni uzasadniają tę wadę. Recenzje modelu wskazują, że czyszczenie jest wygodne dzięki wbudowanemu filtrowi dokładnemu. Nawiasem mówiąc, nie będziesz musiał tego robić zbyt często. Solidny plastikowy pojemnik w Dyson na brud o pojemności 650 ml wystarczy, abyś nie martwił się o czyszczenie przez wiele tygodni. polecane sprzęty domowe

Plusy:

 1. Optymalna waga to 2,3 kg;

 2. Dobra zwrotność dzięki pionowej konstrukcji;
 3. Nie zajmuje dużo miejsca do przechowywania;
 4. Są lampy, które pomagają wykryć kurz;
 5. Praktyczny system czyszczenia zbiornika;

 6. Prosta obsługa za pomocą przycisków.

Kitfort KT-541

Odkurzacz bezprzewodowy Kitfort KT-541 jest również niedrogi. Jednocześnie dość skutecznie czyści. Filtracja próżniowa i aktywne szczotkowanie umożliwiają zbieranie kurzu i brudu nawet w najtrudniej dostępnych miejscach w domu. Filtr cyklonowy, który odprowadza wszystkie ścieki do zbiornika o pojemności 800 mililitrów, ułatwia czyszczenie. Warto również wspomnieć o akumulatorze, który sprawia, że ​​odkurzacz działa jako całość. Jest litowo-jonowy i ładuje się poprzez przymocowanie odkurzacza do podstawy. Jednocześnie wszystkie liczne części urządzenia nie ważą tak dużo. Po złożeniu masa odkurzacza wynosi około 1,3 kilograma. Dzięki temu mogą z niego korzystać nawet dzieci.

Plusy:

 1. Ciśnienie akustyczne nie przekracza 61 dB;
 2. Działa autonomicznie od 20 do 39 minut;
 3. Sterowanie za pomocą przycisków umieszczonych na korpusie;
 4. Moc ssania wynosi 6/15 AW;

 5. W zestawie uchwyt do zawieszenia na ścianie;
 6. Trzy rodzaje przystawek w prezencie.

REDMOND RV-UR356

Odkurzacz pionowy REDMOND RV-UR356 to innowacyjny bezprzewodowy odkurzacz, który nadaje się zarówno do sprzątania domu, jak i sprzątania samochodu. Wykonuje czyszczenie chemiczne w dość krótkim czasie, co umożliwia mocny silnik, który zapewnia ssanie na poziomie 30 watów. Ten model waży 2,3 kilograma, więc recenzje nie nazywają go odpowiednim do podróży lub użytku w terenie za darmo. Ładowanie baterii trwa cztery godziny i wystarcza na 55 minut, co jest całkiem niezłe jak na niedrogi bezprzewodowy odkurzacz. To prawda, że ​​hałas z niego jest nieco wyższy niż w poprzednich wersjach. To 80 dB.

Plusy:

 1. Dość długa żywotność baterii;
 2. Ergonomiczna konstrukcja odkurzacza bezprzewodowego;

 3. Ładowanie zajmuje mniej czasu niż w poprzednich modelach;

 4. Odpylacz z systemem cyklonowym;

 5. Regulacja mocy za pomocą przycisku na uchwycie;
 6. Wydajna bateria litowo-jonowa.

Xiaomi Roidmi NEX X20

Xiaomi Roidmi NEX X20 pozwala na szybkie i wysokiej jakości sprzątanie. Ogólnie jest to pionowy odkurzacz cyklonowy z silnikiem Engine-X. Takie parametry techniczne pozwalają na przyspieszenie do 145 watów powietrza, pod warunkiem, że średnia moc podobnych odkurzaczy nie przekracza 100. Silnik modelu wytwarza do 120 000 obr./min. Umożliwia to odkurzanie nawet najcięższego brudu. To prawda, że ​​objętość zbiornika dla nich wynosi 400 mililitrów. Dlatego musi być regularnie czyszczony. Ale biorąc pod uwagę inne przydatne funkcje techniczne urządzenia, nie jest to taki problem.

Plusy:

 1. Dwustopniowy system filtrowania;

 2. Pięć dysz w zestawie;
 3. Podświetlenie LED na głównej szczotce;
 4. Nadaje się do czyszczenia wnętrza samochodu;
 5. Działa autonomicznie do godziny;
 6. Możesz monitorować stan odkurzacza za pomocą aplikacji odkurzacza redimi.

Philips FC6408

Bezprzewodowy odkurzacz Philips FC6408 jest uważany za potężne narzędzie ułatwiające codzienne czyszczenie. Nadaje się do wszystkich rodzajów podłóg, w tym parkietu i płytek z naturalnego drewna, dzięki czemu jest jedną z najbardziej wszechstronnych w tym asortymencie. W zestawie znajduje się również wyjątkowa dysza do czyszczenia na mokro, która dzięki swoim cechom konstrukcyjnym jest łatwa w czyszczeniu. Odkurzacz zasilany jest akumulatorem litowo-jonowym, który można ładować do pięciu godzin i może pracować przez około 60 minut bez zatrzymywania. W tym przypadku natężenie dźwięku wynosi 83 dB. Dzięki temu technika jest nie tylko praktyczna, ale także przyjemna dla środowiska miejskiego.

Plusy:

 1. Czyszczenie jednym kliknięciem;
 2. Swoboda przemieszczania się z powodu braku połączenia sieciowego;
 3. Filtr trójwarstwowy;

 4. System ochrony przed 90% alergenami;

 5. Do czyszczenia na mokro można użyć wody i detergentu;
 6. Przyjemny wizualnie design.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
You May Also Like