Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Neony ledowe – jakie mają zalety i czemu są tak popularne

{Niewiele osób jest świadomych, że tak popularne neony mają już ponad 100 lat, bowiem pierwsze pojawiły się na ulicach już na początku XX wieku. Widać więc, że reklama neonowa ma naprawdę długą historię, która tak naprawdę cały czas trwa. Klasyczne neony są robione z rurek ze szkła wypełnionych mieszanką gazów szlachetnych. W zależności od tego, jaki był końcowy skład tej mieszaniny, to uzyskiwano różne kolory światła. Tego typu neony na ścianę czy też instalowane na dachach i konstrukcjach robią bardzo duże wrażenie, ale posiadają parę dość istotnych minusów. Po pierwsze ich produkcja wymaga sporej ilości czasu, a do tego z powodu użycia szkła nie mają one dużej odporności na uszkodzenia mechaniczne.

Przy jakiejś awarii czy uszkodzenia przeważnie takiego elementu naprawić się już nie dało, tylko należało wstawiać zastępczy. Z tego też powodu mogłoby się wydawać, że taki nośnik reklamy zacznie powoli znikać z naszego krajobrazu, gdy pojawiła się na rynku technologia z diodami LED. Ledy jako źródło światła wdarły się przebojem przed kilkunastu laty

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz