Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Półki magazynowe zaprojektowane przez zakład MAG – COMPLEX

Półki do magazynów wyprodukowane przez firmę MAG – COMPLEX to wyroby praktyczne, zaliczające się do bezpiecznych i dobrze prezentujące się. W takim razie, wypełniają wszystkie potrzeby, kiedy chodzi o wykorzystanie w magazynie. Konsumenci mają możliwość poza nimi zaopatrywać się również w pozostałe produkty, a więc mogą zagospodarować całą przestrzeń magazynową. Są to produkty w działach takich jak: antresole magazynowe, stoły, szafy, drabiny, wózki podnośnikowe, wanny wychwytowe, pojemniki, wagi i krzesła.

Jeżeli chodzi o regały, to klienci mają do wyboru: regały paletowe, regały półkowe a także regały wspornikowe. Półki paletowe to jedne z najchętniej wybieranych produktów, ze względu na ich wszechstronne wykorzystanie. Przewóz asortymentu na paletach jest podstawą w licznych dyscyplinach, w związku z czym magazyny powinny zostać do tego przystosowane. Półki paletowe są pewnym rozwiązaniem, gwarantującym prędki załadunek. Są one zaprojektowane w taki sposób, że mają odporność na zderzenie wózków widłowych w ruchliwych magazynach.

Zapewniają one także nośność przy większych obciążeniach. Modułowa budowa tego typu półek powoduje, że można je sprawnie naprawić, kiedy dla przykładu zderzy się z nimi wózek widłowy. Kolejną propozycją w katalogu sprzedażowym są regały półkowe, a więc główny typ regałów, dedykowany do obsługi ręcznej. Regały półkowe sprawdzą się nie tylko w obiektach magazynowych, lecz również w punktach sprzedaży oraz w biurowcach. Półki na których może zmieścić się towar do siedmiuset kilogramów zaliczają się do łatwo dostępnych, więc sprawnie wykonana jest praca w danym miejscu, w jakim tego typu regał się będzie znajdować.

W wypadku regałów półkowych producent również zadbał o mającą modułowy charakter budowę, wobec czego dostosowanie regałów do osobistych oczekiwań nie będzie skomplikowane, podobnie jak i jego dalsza rozbudowa. Poza produktami do jakich wliczają się regały paletowe dostępne są też regały wspornikowe, umożliwiające maksymalne użytkowanie przestrzeni magazynu w przypadku złożenia na jej terenie wyrobów mających niestandardowe rozmiary i kształty. Każdy tego typu regał jest wytrzymały.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz