Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

PROFIXIT: rzetelna naprawa notebooków

PROFIXIT to marka proponująca profesjonalny serwis przenośnych komputerów osobistych. Nie jest znaczące, czy klient korzysta z notebooka w wolnym czasie, do uczenia się, czy do pracy. Może liczyć na to, iż sprzęt zostanie naprawiony jak najszybciej i adekwatnie z jego wymaganiami. Dlatego tak dużo osób kieruje się dokładnie tu, bo są przekonane, że będą obsłużone prędko a także że po usterce nie będzie śladu. Naprawy dotyczą laptopów od różnych wytwórców, tak samo w wersji starej, ale też w wersji nowej. Firma funkcjonuje na terenie Zielonej Góry, lecz możliwa jest również szansa wysyłki na terenie całej Polski.

Za każdym razem kosztorys naprawy wraz z diagnostyką są nieodpłatne, co dużo osób docenia szczególnie, gdyż nie muszą się o te sprawy martwić. Właściciele laptoptów mogą spodziewać się napraw notebooków od marek przykładowo do jakich zaliczają się: Lenovo, HP, DELL, Huawei, Acer, ASUS, SONY, Apple, MSI, SAMSUNG, czy Toshiba. Często naprawa laptopa odnosi się do: wymiany matrycy, zmiany dysku z przeniesieniem danych, wymiany wentylatora, wymiany gniazda zasilania, wymiany klapy matrycy, zmiany obudowy, wymiany baterii, wymiany portu HDMI, zmiany klawiatury, zmiany bądź uzupełniania pamięci przechowującej informacji o działaniu programów, zmiany układu skalującego HDMI, zmiany ramki, wymiany kamery, wymiany procesora, wymiany past termoprzewodzących oraz termopadów, napraw powiązanych z elektroniką, napraw po przedostaniu się wody pod obudowę, bądź wymiany płyty głównej. Dodatkowo, będąc zdecydowanym na skorzystanie z usług firmy PROFIXIT można oczekiwać na zainstalowanie systemu wraz z przeniesieniem ważnych informacji z innego notebooka i na wyczyszczenie laptopa.

W każdej sytuacji obszar świadczeń jest omówiony indywidualnie. Klienci serwisu mogą też liczyć na rady branżowe, odnoszące się do tego, w jaki sposób korzystać z notebooka w przyszłości, by nie dochodziło do jego ponownego zniszczenia. Technicy zajmują się nie tylko naprawianiem awarii mechanicznych, ale również robią przeglądy laptopów od rozpoznawalnych producentów.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz