Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Skoki spadochronem organizowane przez Strefę Skoków

Skoki spadochronowe organizowane przez Strefę Skoków w duecie z instruktorem mają miejsce na terenie całego kraju. Warto zobaczyć, w jakich miastach są proponowane, jakie są szczegółowe informacje oraz jaka jest należność za skok. Kiedy ktoś zdecyduje się na skakanie ze spadochronem, to może natychmiastowo dowiedzieć się wszystkiego od osób zatrudnionych w tej firmie. Wiodące wiadomości podane są również na stronie www.

Spadanie spadochronem to przeżycie nie do zestawienia z jakimkolwiek innym i jeśli tylko interesant ma takie życzenie, to powinien się zdecydować. Prędkość przekroczy wówczas 200 kilometrów w ciągu godziny. Można oglądać zapierające dech w piersiach krajobrazy, a także poczuć przypływ adrenaliny w czystej postaci. W głównej mierze zaś jest to idealna zabawa, jakiej na pewno przez długi czas nie można zapominać. Imponujące uprawnienia instruktorów to gwarancja bezpieczeństwa.

Skok w dwie osoby, to skok, w jakim instruktor skacze wspólnie z klientem. W tandemie czasza dostosowana jest do dwóch osób. Klient jest z kolei doczepiony do spadochronu za pomocą specjalnej uprzęży mocującej. Skok wykonany jest z wysokości 3000 do 4000 metrów, zależnie od miejsca, w jakim się będzie odbywać.

Przed otworzeniem spadochronu i przed tym jak realizowany jest skok spadochronowy zielona góra klient jest przeszkolony. Skok potrwa od 35 do 55 sekund. Spadochron główny otworzy się na wysokości 1700 metrów, a potem ma miejsce szybowanie na otwartej czaszy przez mniej więcej pięć do 10 minut. Pasażer ma wtedy szansę do próbowania osobistego sterowania lotem spadochronu.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz